23Февраль2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Это нужно знать Звернення до Верховного суду України

Звернення до Верховного суду України

В 2005 році, а в подальшому в червні 2014 року керівники ДП «Артемсіль» та КПВІ «Пам’ять», які знаходяться в родинних зв’язках, ухвалили договори з метою на протязі 11 років виконувати роботи та з загрозою «великих штрафних санкцій» на випадок їх розторгнення.

 

Господарський та Апеляційний суди Харківської області не звернули уваги на те, що строк позовної давності для звернення КПВІ «Пам’ять» сплинув, не прийняли до уваги докази ДП «Артемсіль», а фактично стали на бік КПВІ «Пам’ять». Навіть, незважаючи на те, що 24.05.2017 року прокуратурою Донецької області зареєстровано кримінальне провадження № 42017050000000452 за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України, за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ДП «Артемсіль».

Окрім того, з метою виведення державних коштів підприємства на офшорні рахунки, КПВІ «Пам’ять» уклало так званий договір факторингу з ТОВ «Гольфстрімфінанс». В подальшому ТОВ «Гольфстрімфінанс», відповідно до так званого договору застави, намагається передати право повернення боргу в заставу вже на користь ТОВ «Компанія з управління активами «Активінвест»». Остання, у свою чергу, діє в інтересах АТ «Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Маріанеллі»».

У зв’язку з чим, адміністрація підприємства та весь трьохтисячний трудовий колектив

ЗВЕРТАЄМОСЬ З ПРОХАННЯМ:

1. Розглянути касаційну скаргу ДП «Артемсіль» до КПВІ «Пам’ять» згідно вимог Конституції України та ГПК України.

2. Надати приклад того, що нова, реформована судова влада здійснює справедливе правосуддя в державі.

в.о. директора Юрій ТОВСТОКОРЕНКО

голова первинної профспілкової організації Андрій ПОПОВ.


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова